התגובות שלי בפורום

מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 38 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • בתגובה ל: מחיר איטום גגות #796

  כמובן שלא נמליץ לכם להתפשר על איכות החומרים או על איכות העבודה, ובייחוד לא על יועץ האיטום. עם זאת, תוכלו לנסות לפנות ליועץ איטום בנפרד לחברת איטום או לחלופין, למצוא חברת איטום אמינה הכוללת ייעוץ איטום במחיר סביר. בנוסף, תוכלו לברר עם יועץ האיטום האם ניתן להוזיל מחירים על ידי רכישת חומרים בעצמכם.

  לסיכום, נציין רק כי מחיר איטום לא חייב להיות "בשמיים", אך זכרו כי החשיבות העליונה היא תמיד לביצוע עבודה איכותית שתסייע לכם לזמן ממושך ולא למחיר.

  בתגובה ל: מחיר איטום גגות #794

  יועץ איטום הוא למעשה האיש שיתווה עבור עובדי האיטום את הטכניקה המתאימה, יבחר את החומרים האיכותיים ביותר וכד'. בנוסף, במקרים מסוימים הוא יוכל גם לסייע לכם לבחור בין אופציות איטום שונות, כך שתוכלו לאזן בין התקציב שלכם לאיכות האיטום שיתבצע בבית. זכרו כי כמו שציינו לעיל, עבודת איטום איכותית חוסכת לכם כסף, כך שעבודת איטום איכותית שוות ערך להשקעה לטווח הארוך בבית ובאיכות החיים בו.

  בתגובה ל: מחיר איטום גגות #790

  מטבע הדברים, בתחום איטום גגות מחיר הוא נושא המעסיק לקוחות רבים בדרך לבחירת אנשי המקצוע המתאימים והחומרים הדרושים. להלן ננסה לסייע לכם בנושא ולהעניק לכם מידע אודות כמה פרמטרים שכדאי לכם לקחת בחשבון.

  שאלת השאלות: מדוע להשקיע בכלל בביצוע עבודת איטום?

  יש לזכור כי בכל הקשור לאיטום נכון של המבנה, עבודה איכותית יותר = חיסכון ניכר בכסף. הסיבה לכך היא שלל הנזקים שעלולים להיגרם מאיטום לקוי החל נזקי רטיבות למיניהם, דרך נזילות, ועד להרס של קירות\גגות ועוד. בנוסף, יש לקחת בחשבון כי נזקי רטיבות אינם תמיד נגלים לעין ולכן כשהם אכן מתגלים בסופו של דבר, הם כבר חמורים מאוד ומחייבים תיקון מאסיבי וכאמור, גם יקר.

  בכל הקשור לאיטום גגות מחיר נקבע ע"פ עלות העבודה עצמה ועלות החומרים. בנוסף, אנו תמיד ממליצים על היוועצות מוקדמת עם יועץ איטום כדי לוודא שהעבודות אכן יתבצעו ביעילות ובאיכות מרבית.

  בתגובה ל: איטום מרתף #781

  יועץ איטום הינו איש מקצוע חיוני לכל עבודת איטום, אולם כשמדובר במקרים מאתגרים כמו איטום מרתף, עבודתו של יועץ האיטום נדרשת אף יותר. יש לזכור כי מטרת יועץ האיטום היא לחקור את מקורות חדירת הרטיבות ולהתוות דרך מדויקת לפתירתם, דבר שלא מתבצע בהכרח על ידי עובדי איטום, לפחות לא באופן פרטני.

  לכן, ההמלצה החד משמעית שלנו היא לפנות ליועץ איטום מקצועי או לחברת איטום המעיקה גם שירות ייעוץ איטום, לפני תחילת ביצוע העבודה. קחו בחשבון כי במקרים מורכבים, יהיה צורך בליווי מקצועי של יועץ האיטום לכל אורך תהליך ביצוע העבודה.

  בתגובה ל: איטום מרתף #778

  מרתפים נחשבים לאחד החללים הקשים ביותר לאיטום, הודות למאפיינים הייחודיים שלהם. היות ומדובר בתחום הדורש מיומנות רבה וידע, לפני כל ביצוע עבודת איטום מרתף היינו מציעים לכם לפנות לייעוץ איטום מגורם מוסמך והנה כל הסיבות מדוע כדאי לכם לעשות זאת!

  מהם אותם מאפיינים ייחודיים של מרתפים?

  מרתפים הם מטבע הדברים חללים הנמצאים בקומה מאוד נמוכה ולכן הם חשופים לבליה הנגרמת מלחות האדמה הפוגעת בקירות המרתף מבחוץ. מלבד זאת, מרתפים שלא מאווררים כראוי, עלולים לצבור לחות גם מהצד הפנימי של הקירות, דבר שיכול גם לגרום לחדירת מים לקירות במשך הזמן. במילים אחרות, מרתפים הם בעלי פוטנציאל גבוה לחדירת לחות מכיוונים שונים ויש להגן עליהם על ידי איטום מותאם ויעיל במיוחד.

  כיצד ניתן לבצע איטום של חלל מרתף?

  כשמדובר במבנה חדש, רצוי מאוד לדאוג לאיטום חיצוני של המרתף בעזרת יריעות ביטומניות ו\או עיטוף החלק החיצוני בעזרת חומרים שונים שנועדו ליצור שכבת מגן חזקה ועמידה. בנוסף, בין אם ניתן לבצע איטום חיצוני ובין אם לא, רצוי לבצע גם איטום מן הצד הפנימי, הכולל התזה של חומרים שונים ועמידים שנועדו ליצור שכבת הגנה. מעבר לכך, רצוי להגן על הקירות הפנימיים על ידי שכבת מגן נוספת, כמו צבעי קיר מיוחדים ועוד. בכל מקרה, כשמדובר במבנה קיים, בכל סוג של איטום מרתף יש לבדוק אילו סדקים או חורים קיימים בקירות ולמלא אותם בבטון לפני ביצוע עבודת האיטום.

  בתגובה ל: איטום גג בטון #774

  איטום בסופו של דבר הינו תחום רחב הכולל בתוכו טכניקות שונות, חומרים מסוגים שונים ועוד. כדי למצוא את דרך האיטום המתאימה ביותר, יש לפנות תחילה ליועץ איטום מקצועי ולאחר מכן, לפנות לביצוע העבודה עצמה, בעזרת הנחיותיו של היועץ.

  יועץ איטום הוא איש מקצוע מנוסה שמטרתו היא מציאת פתרון האיטום הרצוי, לאחר חקירת סיבות הרטיבות או הליקויים של גג הבטון בפרט. במידה ויועץ איטום לא ייבחן את הגג לפני ביצוע עבודת האיטום, ייתכן וטכניקת האיטום לא תהיה טובה מספיק ואפקטיבית לזמן ארוך.

  בתגובה ל: איטום גג בטון #771

  אנו ממליצים לבדוק את אטימות הגג לפחות פעמיים בשנה. במידה וגג לא יהיה אטום כראוי, יכולות להיווצר בעיות רטיבות ונזילות שונות, סדקים ובלייה של הגג, הצטברות עובש בחלקים מסוימים וכמובן, שינוי צבע הקירות או הגג וקילוף שכבות צבע קיימות.

  בתגובה ל: איטום גג בטון #768

  הכנה של גג בטון צריכה לכלול ניקיון והשטחה מלאה של השטח, כלומר ניקיון מאבק, מילוי סדקים או חריצים (ומתן זמן התייבשות לחומר המילוי), הסרת מכשולים למיניהם כמו צינורות וקולטני שמש. לאחר מכן, יש למרוח שכבה ראשונית של חומר המהווה את הדבק והיסוד לשכבה שמעליו. לבסוף, יש לבצע את האיטום בעזרת החומרים והטכניקות המתאימות לגג.

  בתגובה ל: איטום גג בטון #765

  מבחינות רבות, גג בטון שטוח הוא קל יחסית לאיטום, אולם גם במקרה זה קיימות כמה הכנות שיש לבצע מראש. קראו היטב את המידע המוצג מטה ואל תשכחו ליישם!

  מרבית הגגות הינם במובן מסוים גגות בטון, משום שהוא החומר הבסיסי ממנו הם עשויים. עם זאת, אנו מתכוונים לגגות בהם הבטון חשוף, גגות הנפוצים בבניינים בהם הגג לא משמש כמעין מרפסת עבור הקומות העליונות, או בבתים פרטיים בהם אין שימוש בגג מלבד מיקום דוודים וכד'.
  הבטון החשוף מהווה משטח נוח לביצוע עבודות איטום משום שהוא יכול לספוג חומרי איטום שונים כגון זפת. כמו כן, את הבטון קל להשטיח, בשונה מגגות מרוצפים למשל או גגות רעפים המחייבים לעיתים פעולות מאסיביות יותר.

  בתגובה ל: איטום גגות בירושלים #733

  מדי פעם אנו שומעים על כמויות גשמים בלתי רגילות בעיר הבירה, דבר שמחזק את פוטנציאל הבליה של הגגות או המבנים (בייחוד בשנים בהן יורד שלג בעיר, אולם זו כבר בעיה נדירה יותר). על כל פנים, העיר ירושלים מטבעה מכילה אזורים בעלי גבהים משתנים, דבר שעשוי להשפיע על זווית פגיעת הגשם על הגגות, או במילים אחרות – על הגדלת שטח פני הגג שנחשף לגשם ולכן, גם חשוף יותר לנזקי רטיבות.

  בתגובה ל: איטום גגות בירושלים #730

  בין אם מדובר באיטום גגות בירושלים ובין אם מדובר באיטום גגות בכלל, תחילה יש לפנות ליועץ איטום מומחה, או לחברת איטום המעניקה גם שירותי ייעוץ מקצועיים, ע"מ להבין איזו עבודה בדיוק צריכה להתבצע במקום ועם אילו חומרים. תפקידו של יועץ האיטום כולל למעשה את התוויית טכניקת האיטום הרצויה, וזאת לאחר בדיקה פרטנית של הגג או המבנה כולו, תוך גילוי כל בעיות האיטום בו.

  בתגובה ל: איטום גגות בירושלים #726

  לפני כל ביצוע עבודת איטום, יש לקחת בחשבון משתנים כמו: גיל הבניין, עבודות האיטום הקודמות, שיפוע הגג, מערכת הניקוז הקיימת בבניין וכד'. בנוסף, יש לקחת בחשבון גם מאפיינים של הגג עצמו כמו: עומס הגג (מבחינת עצמים בולטים, כגון דודי שמש, לוחות סולאריים, צינורות וכד'). יש לקחת בחשבון גם את עובדת היותו של הגג מרוצף או חלק, את הסדקים או השברים בבטון במידה וקיימים וכיו"ב.

  בתגובה ל: איטום גגות בירושלים #723

  בעיית הרטיבות איננה תמיד נראית לעין, אולם כל בעיית רטיבות הקיימת בבית תעלה בסופו של דבר סימנים הכוללים: עובש, ריח טחוב בחדרים, שינוי צבע הקירות, בליה, סדקים בבטון בתקרה או בקירות, קילוף שכבות הצבע וכד'.

  בתגובה ל: איטום גגות בירושלים #719

  במידה ואתם גרים בירושלים כבר זמן מה, ייתכן ויצא לכם לחוות על בשרכם בעיות רטיבות שונות או לשמוע ממכרים על כך. בכל מקרה של רטיבות ונזילות בגגות בירושלים, מומלץ לפנות לאנשי מקצוע מתאימים. להלן ננסה להעניק לכם מידע חיוני אודות התחום.

  חשוב לדעת אודות איטום גגות באופן כללי

  איטום גגות, לא משנה באיזה אזור בארץ, היא פעולת חובה עבור שמירת איכות חיי הדיירים ועמידות הבניין לאורך זמן. חשוב לבצע עבודות איטום גם בחלקים נוספים של המבנה, לרבות הקירות וכד', אולם הגג הינו מטבע הדברים החלק החשוף ביותר למי גשמים, רוחות ושמש.

  בתגובה ל: איטום גג רעפים #609

  ראשית, יש לבחור את הרעפים המתאימים ביותר, בהתאם לשיקולי עמידות, סוג הבניה, גיאוגרפיה וכן, גם מחיר. שנית, ובטרם הנחת הרעפים, יש לדאוג לשכבת בידוד נאותה ונוספת לרעפים, עדיף אפילו שתיים, המונחות מתחת לשכבת הרעפים. בנוסף, מומלץ לבדוק את איטום הגג פעם-פעמיים בשנה, על ידי חברת איטום מוסמכת או יועץ איטום. במקרה של פרויקט בניה חדש, היינו ממליצים לפנות ליועץ איטום שילווה את תהליך בניית הגג מן ההתחלה, כדי למנוע נזקים עתידיים.

מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 38 סה״כ)