הדיון הזה מכיל 7 תגובות, ויש לו 2 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י  ahexowupek לפני 3 חודשים, 2 שבועות.

 • מאת
  תגובות
 • #578 תגובה

  אבי

  יש לי רטיבות בקירות בבית חדש ואני שוקל לתבוע את הקבלן האחראי. האם יועץ איטום יכול לתת חוות דעת לבית משפט?

 • #579 תגובה

  רטיבות וחדירת מים לבתים הינה בעיה שיוצרת לרוב תסכול רב, אי נוחות ועוגמת נפש עבור הדיירים. מעבר לכך, הטיפול המתבקש בבעיה יכול לעלות לא מעט כסף ולקחת זמן ממושך. כל המשתנים הללו יחד מהווים פעמים רבות בסיס לתביעה משפטית, בה נדרש התובע להוכיח כי הנזק שנגרם לו מקורו באיטום הלקוי של הבית או המבנה. במקרה כזה, רצוי לפנות ליועץ איטום מוסמך ומומחה שיוכל להפיק עבורכם חוות דעת משפטית אודות בעיית הרטיבות בבית.

  ביתכם סובל מרטיבות חוזרת ונשנית? הנכם שוקלים להגיש תביעה משפטית כנגד האחראי? רגע לפני שאתם ניגשים להכנתה, קראו ליועץ איטום מומחה!

  • #580 תגובה

   אבי

   איך יודעים שהנזק נגרם מאיטום לקוי ולא מבעיה אחרת?

   • #582 תגובה

    ראשית, חשוב להבין כי מטרת האיטום איננה רק למנוע חדירת מים ממקור חיצוני, כדוגמת מי גשמים וכד', אלא גם למנוע חדירת מים ממקור פנימי, החל מצינורות מים הזורמים בדירות ועד לרטיבות טבעית הנוצרת מלחות בחדרים מסוימים בבית, כמו חדר הרחצה למשל או השירותים.

    עם זאת, לא כל בעיית איטום הינה בסיס לתביעה, ולא כל היעדר איטום מהווה חריגה מתקנות החוק. לכן, כשאנו מתייחסים ל"איטום לקוי" במאמר זה, הכוונה היא לאיטום שנעשה באופן לא נכון ולכן גם יוצר נזק רב ליושבי הבית, או לאיטום לקוי\חוסר איטום המהווה מעבר על החוק באופן כלשהו.

    בכל אופן, הדרך המומלצת לגלות מהו מקור בעיית הרטיבות היא פנייה ליועץ איטום מומחה ומקצועי, או לחברת איטום המעניקה גם שירותי ייעוץ. זכרו כי לפני הטיפול בבעיה עצמה, יש צורך לגלות בדיוק מהו שורש הבעיה והאם היא נקודתית, או שמדובר בבעיה מתמשכת או בעלת פוטנציאל לחזור על עצמה. קחו בחשבון שקיימות בעיות איטום נסתרות מן העין, המחייבות בדיקה בעזרת עזרים טכנולוגיים מתקדמים.

    • #583 תגובה

     אבי

     מהי החשיבות של מסמך המוגש לבית המשפט על ידי יועץ איטום מומחה?

     • #585 תגובה

      מעבר לחשיבות הבדיקה היסודית כאמור, חשוב לציין שגם מבחינה משפטית, ככל שהמסמך שיוגש במסגרת התביעה יהיה מפורט יותר, מסודר בעל מסקנות שלא משתמעות לשתי פנים, כך גם הסיכוי לזכות בתביעה עולה.

      קחו בחשבון שיתקיימו מקרים בהם בית המשפט יחליט למנות איש מקצוע מטעמו שיבדוק את הנתונים. עם זאת, אין לוותר על בדיקה קודמת ויסודית של יועץ איטום או חברת איטום המתמחה בעניין, מטעמם של התובעים.

 • #4349 תגובה

  ogihadokpi
 • #4350 תגובה

  ahexowupek

  http://mewkid.net/buy-amoxicillin/ – Amoxicillin 500 Mg Amoxicillin 500 Mg vka.jyro.itumforum.co.il.joi.ha http://mewkid.net/buy-amoxicillin/

מענה ל־חוות דעת לבית משפט בנושא איטום
פרטים:
ביטול